şekilli yazma
Sosyal Medya

İnstagram Profil Adını ve Bio’yu Şekilli Yazma

İnstagram’da profil adını ve biyografi kısmını şekilli yazma bu sıralar oldukça popüler. Oldukça dikkat çekici olan bu yeni akım hiç şüphesiz profilinize farklı bir hava katıyor. Siz de profil adınızı ve biyografinizi şekilli ve farklı yazı tipleriyle yazmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

İnstagram’da takipçi kazanmak için gereken en önemli noktalardan birisi profilinizin ziyaretçilerinizin gözünde bıraktığı izlenimdir. Kaliteli ve farklı hesaplar insanların ilgisini daha çok çekecek ve takip etme isteği uyandıracaktır. Profilinize farklı bir hava katmak için tercih edilen yollardan birisi de şekilli yazı fontu kullanmak. Siz de şekilli yazı yazmak ve bunu profilinizde kullanmak isterseniz aşağıdaki adımları takip edin.

İnstagram’da profil adını ve biyografiyi şekilli yazma / Şekilli yazı fontu 

  • Öncelikle tüm bu işlemleri tarayıcıdan yapmanız gerektiğini hatırlatalım. İnstagram’ın uygulaması ile şekilli yazı yazmanız mümkün değil.
  • Tarayıcıdan İnstagram adresinize giriş yaptıktan sonra yazı tipi oluşturmak için bu siteye giriş yapın.
  • Cümlenizi buraya girin!” kısmına yazı tipini değiştirmek istediğiniz bilgilerinizi girin.

şekilli yazma

  • Hoşunuza giden fontu kopyalayın ve tarayıcıdan “Profili Düzenle” kısmına tıklayarak kopyaladığınız yazıları gerekli yerlere yapıştırın.
  • Profil adını şekilli yazma için oluşturacağınız yazı tipinin en fazla 30 karakter uzunluğunda olduğundan emin olun. Aksi takdirde İnstagram “bu değerin en fazla 30 karaktere sahip olduğundan emin olun” uyarısı vererek işleminizi kaydetmeyecektir. Profil adı değiştirme sorunu da her zaman bu tarz sebeplerden kaynaklanmaktadır.

şekilli yazma

Tüm bu işlemleri kaydettikten sonra profiliniz öncekine göre oldukça farklı görünecektir 🙂 Tüm bu İnstagram bio’yu ve profil adını şekilli yazma ve şekilli yazı tipi oluşturma işlemleri bu şekilde yapılıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir