steam kaydol
Oyun

Steam’e Nasıl Üye Olunur?

Steam’e kaydolmak ve milyonlarca kullanıcının arasına katılmak için aşağıdaki adımları izleyerek siz de saniyeler içinde bir üyelik alabilir, ve binlerce oyuna kolayca ulaşabilirsiniz. 

Steam, uzun yıllardır kullanıcıların en fazla tercih ettiği oyun platformlarının başında geliyor. İçeriğindeki 6000’den fazla oyun ve neredeyse 7 milyona yaklaşan kullanıcı sayısı ile lider konumundaki bu platformdan faydalanmak isteyenlerdenseniz, mutlaka bir adet üyelik almak zorundasınız. Steam’e üye olmak için aşağıda bahsettiğimiz yolları takip ederek kısa bir sürede uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

⇒ Bu da ilginizi çekebilir: Steam Key Nasıl Kullanılır?  

Steam’e kaydolmak için:

  • Öncelikle bu linke tıklayarak üyelik sayfasına gidin.
  • Daha sonra karşınıza gelen ekranda istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurun.
  • Güvenlik kodunu da girdikten sonra sözleşmeyi kabul ederek Devam Et‘e tıklayın.

steam kaydol

  • Devam Et‘e tıkladıktan sonra girdiğiniz mail adresinize doğrulama kodu gönderilecektir. E-posta adresinize gönderilen mail’i açarak Hesabımı Oluştur‘a tıklayın.

steam kaydol

steam kaydol

  • Bu adımdan sonra hesabınız kullanılmaya hazır hale gelecektir. Ana sayfadan giriş yaparak hesabınız için bir takım düzenlemeler, satın almalar ve ayarlamalar yapabilir, ayrıca masaüstü uygulamasını da indirebilirsiniz.

Eğer elinizde bir oyun kodu varsa, bu oyunu hesabınıza eklemek için bu yazımızda bahsettiğimiz adımları izleyerek oyun key’inizi aktif edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

2 thoughts on “Steam’e Nasıl Üye Olunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir