Mobil

iOS 10’da Fotoğrafları iTunes İle Bilgisayara Aktarmak

iOS 10 ile birlikte iTunes’in de güncellenmesiyle çoğumuzun sıkıntı çektiği konulardan birisi de iTunes’de Fotoğraflar sekmesini bulamamak. Windows 10 ile birlikte fotoğraf aktarımının oldukça zor hale gelmesi kullanıcıların da canını sıkıyor. Yazımızda fotoğraflar sekmesine ulaşmanın ve fotoğrafları aktarmanın en kolay yolundan bahsedeceğiz.

Fotoğraflar Sekmesi Nerede?

  • iPhone’unuzu bilgisayara bağlayıp iTunes’i açın. Karşınıza bu sayfaya benzer bir sayfa gelecektir.

itunes1-nemabil

  • Fotoğraflarınıza ulaşabilmek için işaretli telefon simgesine tıklamalısınız.

itunes2-nemabil

  • Soldaki listede Fotoğraflar seçeneği çıkacaktır. Fotoğraflar sekmesine bu şekilde ulaşabilirsiniz.

itunes3-nemabil

Fotoğrafları Bilgisayara Aktarmak

iPhone’unuzdaki fotoğraf ve videolarınızı PC’ye aktarmanın birkaç yolu var. Windows 10 sayesinde Windows Live Fotoğraf Galerisi bu seçeneklerden birisi olsa da, çoğu kişiye bu yöntem oldukça karmaşık gelebiliyor. Bizim tercih ettiğimiz en kullanışlı fotoğraf, e-book ve müzik aktarma yöntemlerinden birisi iTools.

iTools Nedir?

iPhone, iPad ve iPod’unuz için oldukça kullanışlı bir programdır. Her türlü müziğinizi, fotoğraf ve videolarınızı, e-booklarınızı aktarmanıza kolay bir şekilde imkan sağlıyor. iTools’un basit arayüzüne alıştığınız zaman iTunes’e pek de ihtiyaç duymayacağınızı söyleyebiliriz. Fakat şunu unutmayın: Programı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes kurulu olmalıdır.

 iTools’a bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir