Internet Mobil Oyun Yazılım

Bilgisayar Üzerinden Yayıncılığa Bu Kez BlueStacks Eklendi!

Bilgisayarlarda Android kullanımına imkan veren BlueStacks, Facebook Live desteğini getirerek, PC üzerinden oynadığınız Android oyunlarını yayınlayabilmenize imkan veriyor.

Özellikle oyun tutkunlarının merak saldığı yayıncılıkta en çok tercih edilenler Twitch ve YouTube olsa da, son zamanlarda Facebook yayınları da gün geçtikçe popülerleşmeye başladı. Genellikle PC ve konsol oyunları üzerine odaklanılan bu türde artık mobil oyunculuk da önem kazanıyor.

Bunu fark eden Android emülatörü BlueStacks, programına Facebook Live desteği getirerek PC üzerinden Android oyunlarını Facebook’ta canlı olarak yayınlayabilmenize imkan sağlıyor. Yani Clash Royale, Clash of Clans gibi kendinize güvendiğiniz oyunları BlueStacks sayesinde Facebook’tan canlı olarak yayınlayabileceksiniz. Bunu telefon ya da tablet gibi ufak ekranların dışında bilgisayardan yapmak da oldukça rahat ve eğlenceli olacak.

bluestacksnemabil

Gördüğünüz gibi sol tarafta oyununuz, sağ tarafta ise canlı yayın paneliniz olacak. Panelde kameranız ile görüntünüzü takip ederken aynı zamanda yorum akışını da kontrol edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir