Internet Mobil Oyun

Turkcell’in AKK’den Harcamayan Oyun Platformu Gamecell

2016’da 100 Milyar Dolarlık bir büyüklüğe ulaşması beklenen oyun pazarına Turkcell de katılıyor. Türk Telekom’un Playstore’una rakip olacağı düşünülen Gamecell, Türkiye’deki 30 milyon oyuncuya ulaşmayı hedefliyor.

Platform sadece oyun satın almaya değil, oyunculara takım kurabilme, turnuvalara katılabilme ve güncel oyun haberlerini alabilme imkanı sunuyor. İlk aşamada 2 bine yakın oyuna ev sahipliği yapsa da hızlı bir şekilde büyüyeceği düşünülüyor.

Aynı zamanda uzun zamandır Turkcell Superonline internet servisi yapan Turkcell, Gamecell ile büyük kampanyalar da sunuyor. Superonline Fiber müşterileri Gamecell’den yapacakları 20 TL ve üzerindeki alışverişlerinde aldıkları oyunları Adil Kullanım Kotasına takılmadan indirebilecekler. Benzer bir kampanyayı geçtiğimiz günlerde Türk Telekom’un da yaptığını hatırlatalım.

Superonline müşterilerine bir güzel haberimiz daha var. Piyasada güzel bir yer sahibi olacak gibi görünen Gamecell’den yapmak istediğiniz alışverişlerinizi, faturanıza ek taksit imkanıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

gamecell2-nemabil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir