Oyun

Resident Evil 7 Cracklendi!

Kırılması imkansız denilen güvenlik sistemi Denuvo, kısa bir süre önce DooM, Rise of the Tomb Raider, Far Cry Primal gibi bazı oyunlarda crack dünyasına yenik düşmesiyle şok etkisi yaratmıştı. Cracklenen oyunlar kervanına çok kısa bir süre içerisinde bu kez de Resident Evil 7 katıldı ve çeşitli sitelerden indirilebilir hale geldi.

Oyunlardaki güvenliği sağlamak ve korsan yazılımlar ile mücadele etmek amacıyla kullanılan en güvenilir sistem olarak kabul edilen Denuvo hakkında yapılan iddialı açıklamalar ve kırılması beklenenden uzun süren bazı oyunların ardından, “Kırılmaz” denilen Denuvo sonunda crack dünyasına mağlup olmuştu. Eleştirilerin hedefi olmak bir yana dursun, bu olay fahiş fiyatlandırmalar sebebiyle oyunlara sahip olamayan oyun severleri oldukça mutlu etmişti.

Çıkışıyla birlikte kısa süre içinde tükenen korku ve gerilim oyunu Resident Evil serisinin son oyunu RE 7 de Denuvo güvenlik sistemi ile korunuyordu. Ancak çıkışından sadece 5 gün sonra Resident Evil 7, CPY tarafından kırıldı ve PC kullanıcıları için çeşitli sitelerden indirilebilir hale geldi. Hızla illegal sitelere dağılan Resident Evil 7, bu kez beklenenden çok daha kısa bir süre içerisinde kırılmasıyla oldukça ses getirdi.

Resident Evil 7 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10- 64-BIT

İşlemci: Intel Core i5-4460, 2.70GHz veya AMD FX-6300 veya daha üstü

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260x

DirectX: 11

Resident Evil 7 Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 -64-BIT

İşlemci: Intel Core i7 3770 3.4GHz veya AMD veya daha üstü

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 280X veya daha üstü

DirectX: 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir