Oyun

Dirt Showdown Ücretsiz Oldu!

Efsaneler arasında yerini alan araba yarışı olan Dirt Showdown, çok kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Showdown’u oynamak isteyen oyuncular için büyük bir fırsat olan bu kampanya sadece 1 gün sürecek.

F1, Grid ve Colin McRae Rally serilerinin yapımcısı olan Codemasters’in 2012 yılında yayınladığı Dirt Showdown, oynanma tarzı ile oyuncuların oldukça ilgisini çekmişti. Kendisinden önceki Dirt 3’e göre çeşitli farklılıklara sahip olan oyunda, turnuvalar ve çeşitli yarışlar sayesinde ilerleniyor. Oyunu merak eden oyunseverler için ise Dirt Showdown sadece 1 günlüğüne ücretsiz olarak indirilebiliyor. Tüm modları ile beraber gelen oyun, 1 günlük kampanya dahilinde indirildikten sonra süresiz olarak oynanabilir.

Windows, Mac ve Linux versiyonlarına sahip olan Dirt Showdown, satın alma işleminden sonra size Steam Key şeklinde sunuluyor. Yani Dirt Showdown’a sahip olabilmek için bir Steam hesabına da sahip olmanız gerekiyor.

Dirt Showdown ücretsiz olarak nasıl indirilir?

Humblebundle sitesindeki Dirt Showdown’un ücretsiz versiyonunun linkine tıkladıktan sonra Get it Free! tuşuna tıklayın. Daha sonra Steam bilgilerinizi girerek ücretsiz olan Dirt Showdown’un Steam Key’ine sahip olabilirsiniz. Oyunu indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

İlgili Makale: Steam Key ile Nasıl Oyun Alınır? Steam Key Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir