Mobil

Chrome Android Artık Web Sayfalarını Çevrimdışı Görüntülemenizi Sağlayacak

Chrome’un Android sürümü sayesinde artık web sayfaları ve çeşitli medyalar internetsiz bir şekilde görüntülenebilecek. Google’ın getirdiği bu yenilik Android kullanıcıları tarafından uzun süredir istenen bir özellikti.

Google,  Chrome’un Android sürümü için mükemmel bir özellik getirmeye hazırlandığını duyurdu. Bundan sonra Play Store’dan indirilen Chrome tarayıcısı sayesinde web sayfalarını indirerek daha sonra internete ihtiyaç duymadan görüntüleyebileceksiniz. Bu yenilik, kullanıcılar tarafından çok uzun süredir talep edilen bir özellik olmasıyla da biliniyor. Birkaç gün içinde tüm Chrome kullanıcıları tarayıcının 55.0.2883.84 sürümüne sahip olabilecek.

Güncellemenin akıllı telefonunuza gelip gelmediğini öğrenmek için Play Store’a girin. Daha sonra aramaya Chrome yazarak uygulamanın sayfasına gidin. Eğer güncelleme telefonunuz için uygunsa uygulamanın yanında “Güncelle” seçeneği olacaktır. Eğer yoksa ilerleyen zamanlarda tekrar kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Yeni güncelleme ile çeşitli bugların düzeltilmesinin yanı sıra, kullanıcılara müzik, video, hatta web sayfalarının tamamını indirerek çevrimdışı görüntüleme imkanı sunuluyor. Ayrıca yanlış yazılan kelimeleri vurgulama özelliği ve arayüz iyileştirmeleri de yapıldığı belirtiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir