hazir kullanıcı adı şifre
Internet

Sitelere Üye Olmadan Giriş/Tek Kullanımlık Üye Bilgileri

Çeşitli sitelere tek seferliğine giriş yapmak için dakikalarca üyelik formu doldurmaktan bıktıysanız üye olmadan kullanabileceğiniz, sizlere başka kişiler tarafından açılmış hazır üyelik bilgileri sağlayan bir web sitesi mevcut.

Bazı internet siteleri, içerdiği linkleri ve makaleleri görmek istediğiniz takdirde üye olmanız gerektiğini söylüyor. Bu uyarı ile birlikte sitedeki herhangi bir linke ve bilgiye ulaşmak da mümkün olmuyor. Bu tarz siteler kullanıcıları üye olarak, hatta üye olmaktan vazgeçip farklı aramalar yapmak zorunda bırakarak oldukça zor durumda bırakıyor ve vakit kaybettiriyor. Günümüzde çoğu sitenin kullanıcı haklarını ihlal ederek, reklam amacıyla kullanılmak üzere mail adreslerini sattığı da bilinen bir gerçek. Tüm bu sebepler toplanınca, artık mail adresinizi bir siteye daha yazmak can sıkıcı geliyor.

  • Tüm bu vakit harcayan problemleri bir kenara bırakın ve BugMeNot‘ı yer imlerinize ekleyin.

BugMeNot, dünyanın dört bir yanındaki kişilerin üyelik bilgilerini paylaştığı bir platformdur. Site, içerisinde binlerce kullanıcı adı ve şifre kombinasyonu barındırıyor ve bu bilgilerin tamamı gönüllü kişiler tarafından açılıp paylaşılıyor. BugMeNot sayesinde internet sitelerine üye olmadan giriş yapabilir, hazır üyelikler sayesinde sitelere giriş yapabilirsiniz.

BuMeNot Nasıl Kullanılır?

Siteye girdiğinizde sizi basit bir arayüz karşılayacaktır. Yapmanız gereken tek şey arama kutusuna giriş yapmak istediğiniz web sitesini yazmak. Ardından arama yaptığınız siteye ve zamana göre çeşitli üyelik bilgileri göreceksiniz. Üyelik bilgilerinin altında “success rate” olarak belirtilmiş başarı şansları var. En yüksek olanları seçip arama yaptığınız sitelere giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede saniyeler içinde dilediğiniz web sitesine bir nevi anonim olarak giriş yapabilmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir