Donanım

LG’nin 1mm İncelikteki OLED TV’si 2017’de Çıkabilir!

Televizyonunuzun duvarınızda bir poster gibi durmasını ister miydiniz? O halde fazla beklemeniz gerekmeyebilir. LG’nin gerçek dışı görünen esnek OLED televizyonu 2017’de gelebilir.

Flatpanelshd‘nin verdiği bilgilere göre WiFi Alliance sitesinde LG’nin 2017’de çıkaracağı TV’lerin model numaralarının ve sertifikasının hazır olduğu söyleniyor. Bunun dışında resmi bir açıklama bulunmasa da, W7 modelinin 2017’yi ifade ettiği ve “Wallpaper TV” isminin kısaltması olabilme ihtimali teknoloji severleri oldukça heyecanlandırdı. Boyutları ise 65 ve 77 inç olacak belirlenmiş.

LG’nin katıldığı bir etkinlikte de tanıtılan Wallpaper TV tam olarak 0.97mm inceliğinde. Duvara mıknatıs sayesinde sabitlenen televizyon, neredeyse bir kredi kartı ile aynı inceliğe sahip.

Resmi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı henüz netleşmedi, fakat videodan da anlaşılacağı üzere böyle bir teknolojiyi çok yakında görebiliriz.

OLED teknolojisinin şimdiye kadarki en iyi görüntü performasına sahip olduğunu da hatırlatalım. Oldukça ince olmasından dolayı esnek bir yapıya da sahip olan cihazlar bir o kadar da hafif olmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir