Donanım

BİM’de Bu Kez Playstation 4 Satışları Başlıyor

Son zamanlarda oldukça kaliteli ve gözde ürünleri uygun fiyatlarla satışa çıkararak adından söz ettiren BİM, iPhone 7’den sonra bu kez oyuncuların gözdesi Playstation 4 satışlarına hazırlanıyor.

Toptan fiyatına perakende satışlarıyla uygun fiyat anlayışını benimseyen marketler zinciri BİM, teknoloji dünyasından da geri kalmayı ihmal etmiyor. Star Wars ürünleri gibi sevilen ürünlerin satışıyla büyük bir kitlenin beğenisini kazanan BİM, daha sonra bu fırsatların devamını getirmeyi ihmal etmedi. Birkaç ay önce de satışa sunduğu Playstation 4’ün ardından iPhone 7 kampanyasıyla müşterilerinden tam not almıştı. 

BİM bu kampanyalara bir yenisini daha ekledi ve tekrar Playstation 4 satışı için hazırlıklara başladı. Uygun fiyatının yanında taksit imkanı olsa da ne yazık ki daha önceki kampanyalar gibi sınırlı sayıda satış yapılacak. Playstation 4, 2 Aralık 2016 saat 9:00’dan itibaren 999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olacak. Piyasa fiyatı yaklaşık 1.400 TL olan 500 GB’lık Playstation 4’e kredi kartına 6 taksitle sahip olabilirsiniz. Cihaz ayrıca 2 yıl garantili.

bimps4-nemabil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir